Proč
já?

Výběr správného finančního poradce je opravdu těžká disciplína. Nejdůležitější je mít jistotu, že máte správného parťáka, který Vás nenechá nikdy ve štychu. Parťáka, který vždy zohlední Vaše potřeby, najde ta správná řešení a rád Vám se vším pomůže.

Pokud hledáte takového parťáka, právě jste ho našli!

PROFESIONÁLNÍ
A OSOBNÍ PŘÍSTUP

Jak se říká: „všechno je o lidech“ a u poskytování služeb to platí dvojnásob. Problém tuzemského finančního trhu není nabídka produktů, ale lidé, kteří na něm působí. Často na pobočkách bank a pojišťoven sedí neochotní a nekompetentní lidé, kteří zvládají pár svých rutinních úkonů, ale už nejsou schopni řešit finance v širším kontextu.

Bohužel, je to logické vyústění obecného postoje finančních institucí, které motivují své zaměstnance, aby se více zaměřovali na tvrdý prodej produktu než na kvalitní poradenství a dlouhodobou spolupráci.

U mě Vás nic takového nečeká.

Je pro mě absolutní prioritou, abych Vám kromě navržení nejlepšího možného řešení a strategie, byl tím správným parťákem, který se za Vás vždy bude na finančním trhu rvát, ne pouze v předem danou pracovní dobu.

andrew neel cckf4TsHAuw unsplash
financni planovani

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ FINANCÍ

Máte někdy pocit, že se Vám papíry v šanonu jenom hromadí, máte v tom zmatek a pořádně nevíte, v jakém stavu jsou Vaše smlouvy? Děsí Vás představa, že budete muset strávit celé odpoledne na pobočce?

Přeneste tyto záležitosti na mě a ukrojte z koláče Vašich starostí. Stačí Vám pouze moje telefonní číslo a vyřešíte vše, co potřebujete. Ať už se jedná o pojištění auta, změnu na penzijním spoření, kontrolu investičního portfolia nebo cokoliv ohledně hypotéky.

Komplexní řešení financí samozřejmě není pouze komfort, ale také výrazné zefektivnění, pokud jsou jednotlivé části finančního portfolia v synergii a vzájemně se doplňují.

Vložte ve mně svou důvěru a vnesu Vám do financí řád, čímž Vás zbavím přebytečných starostí a ušetřím spoustu času i peněz.

Stabilní a dlouhodobá spolupráce

Základním principem stabilního finančního růstu je dlouhodobost a kontinuita. Ve financích neexistují žádné zkratky. Představa, že se podepíše pár papírů a najednou je člověk finančně nezávislý, je iluzorní. Je třeba zvolit správnou strategii a té se svědomitě držet.

Bohužel, často se dlouhodobé spolupráce a kontinuity v klasických bankách a pojišťovnách nedočkáte. Jistě se Vám už stalo, že Vám byl vyměněn pracovník dané finanční instituce, který se o Vás měl starat. Vysoká fluktuace zaměstnanců, která je typická pro velké společnosti, zabraňuje vybudování vztahu a důvěry mezi poradcem a klientem.

Tento faktor se ještě výraznějším způsobem propíše do již zmíněné kontinuity. Těžko se dopluje do cíle, když se na lodi střídají kapitáni a každý točí kormidlem jinam.

Se mnou Vás nic takového nečeká. Stanu se Vaším „rodinným lékařem“ na finance, který Vás bude provázet životem s perfektní znalostí Vašeho stavu, a při našich společných setkání bude panovat příjemná atmosféra.

dlouhodoba spoluprace mrazek