Moje
služby

Vybudovat a spravovat stabilní a smysluplné finanční portfolio, které doprovází ty vhodné finanční návyky, není vůbec jednoduché. Pokud na to však máte toho správného parťáka, který Vám s tím pomůže, je možné postupnými kroky se dopracovat už v horizontu pár let k znatelným výsledkům.

Záleží jenom na Vás, co je v dané fázi života pro Vás to nejdůležitější!

Finanční poradenství

V dnešní rychlé době není vůbec jednoduché se patřičně zorientovat na finančním trhu, který za poslední roky extrémně narostl. Už to není pouze 10 až 20 velkých společností, ale je jich přes 150 a jejich nabídka už zdaleka není pouze „sporožiro“ a stavební spoření.

Avšak správné finanční poradenství není jen o vybrání nejvhodnějších produktů za nejlepší cenu. Ale především o detailní analýze klientových potřeb a cílů do budoucna a následném navržení dlouhodobé strategie se správně zvolenými nástroji.

Na této společné cestě finančním životem poradce mentoruje klienta a tím přirozeně zvyšuje jeho finanční znalosti a dovednosti. Spolupráce ve stylu „jeden říká, druhý podepisuje“ nefunguje. Je potřeba mít vedle sebe rovnocenného parťáka.

Proto je nesmírně důležité poradce vybírat pečlivě a zodpovědně. Každá poskytovaná služba je především o lidech… O jejich přístupu, svědomitosti, odbornosti atd. Je třeba najít kompetentního člověka, kterému důvěřujete a věříte hodnotám, které zastává. Jen tak může být spolupráce dlouhodobě úspěšná.

financni poradenstvi
hypoteky

Hypotéky
a jiné úvěry

Financovat své potřeby úvěrem není žádná chyba nebo hanba ve smyslu „nemám na to“. Pokud půjčené peníze jdou na smysluplnou věc, která člověka posune dál v jeho životě nebo podnikání. Asi jeden z těch nejlepších důvodů je realizace vlastního bydlení.

Protože vlastní bydlení je především jistota.

Jistota, že Vy i Vaše rodina už navždy máte střechu nad hlavou.

Jistota, že budujete rodinný majetek, a tím obrovskou finanční stabilitu do budoucna.

Jistota, že v penzijním věku je vlastní bydlení už dávno splacené, což je velká finanční úleva.

Samozřejmě financování vlastního bydlení je náročná disciplína, pokud však máte správného parťáka, který Vám vyjedná nejlepší možné podmínky a celým procesem hladce provede, můžete si tento velký životní milník vychutnat v plné radosti!

Rád Vám s tím pomůžu!

Spoření
a investice

Jedna z velkých životních pravd je, že peníze budeme potřebovat po dobu celého svého života. Návyk tvořit si zodpovědně a efektivně finanční rezervu je mimořádně důležitý.

Lidé často směřují všechny své finanční prostředky, aby našetřili na nejbližší potřebu, která je čeká – dovolená, nový spotřebič, auto, rekonstrukce atd. To však vede k tomu, že se dlouhodobě finančně neposouvají takovým tempem, jakým by mohli.

Pouze pokud člověk efektivně pracuje se svojí cash-flow a buduje dlouhodobou rezervu, je schopen vytěžit maximum z potenciálu jeho finančních prostředků.

Stejně důležité je myslet na své již naspořené peníze. Mnohdy bývají uložené na nevhodném místě, kde ztrácejí na hodnotě. Takto neochráněné úspory se za 10 let ztenčí zhruba o třetinu, za 15 let zhruba o polovinu!

Proto se svými klienty nehraji „casino“, nýbrž nastavuji dlouhodobě stabilní a široce diverzifikované portfolio, díky kterému máte vždy pocit jistoty, že je o Vaše peníze dobře postaráno.

investice
pojisteni rodina

Pojištění

Život je nevyzpytatelný a nikdy nevíme, co nás může potkat. Bohužel, ne vždy to jsou pouze příjemné okamžiky. Proto je dobré být zodpovědný k sobě i svým nejbližším a nepodceňovat kvalitní zajištění.

Dobře nastavené pojištění je jedna z nejdůležitějších a nejvíce strategických částí celého finančního portfolia, protože okamžitě ochrání náš příjem nebo majetek v plné výši a nemusíme roky šetřit, abychom naspořili potřebnou částku, která by dostatečně pokryla náklady na krizové situace jako je vážný úraz či onemocnění nebo náhlá ztráta bydlení.

Je třeba tyto situace nepodceňovat a netvářit se, že se nedějí, zvlášť pokud máte závazky nebo je na Vás někdo finančně závislý.

Avšak nestačí mít pouze pojištění, je třeba ho správně nastavit a to je opravdový kumšt.

Je nutné zohlednit Vaši celkovou životní situaci a Vaše potřeby. Na základě toho navrhnout vhodné pojištění, které pokryje ta správná rizika a zbytečně neplatíte víc, než je skutečně potřeba.

Přesně takového zajištění se Vám ode mě dostane…